WYCIECZKA KLAS MŁOSZYCH I PRZEDSZKOLA DO ŁEBY

Utworzono dnia 08.06.2019

7  czerwca  dzieci  z  klasy  0,  I  i  II   wraz  z  przedszkolakami  były  na  wycieczce  w  Łebie. Odwiedziły  Park  Dinozaurów .  Atrakcji  było  tam  bardzo  dużo.

Pogoda  wyjątkowo  dopisała  na  miejscu,  choć  podczas  jazdy  autokarem  padał  deszcz. W  parku  było  co  zwiedzać  i  oglądać.  Dzieci  były  w bajkolandii,   domu  strachów  i  labiryncie  luster. Wiele  wrażeń  miały  podczas  zwiedzania  prehistorycznej  części  parku. Na  wodnych  zjeżdżalniach  było  wesoło.  A  z  diabelskiego  młyna  mogły  podziwiać  panoramę  okolicy. Odpoczynek  po  długim  spacerze  wokół  pól z  mini  golfem  odbył  się  na  strarodawnym  statku,  przy  którym  była  mała  plaża z  leżakami.  Po  zrelaksowaniu  się i  zjedzeniu  lodów  dalej na  dzieci  czekały  kolejne  atrakcje. Po  drodze  była  wioska  indiańska  i  szlak  dinozaurów  w  lesie. Następnie  było  mini  zoo.  I  po  długim  spacerze  dzieci  mogły  pobawić  się  na  dużym  placy zabaw,  gdzie  niektórzy  z  ochotą  popływali  łódkami.

Na  tym  nasza  wycieczka  zakończyła  się.  Wszyscy  wrócili  szczęśliwi  i  pełni  niesamowitych  wrażeń.

GALERIE:

Przedszkolaki w Dinozaurach