Festyn Rodzinny w ZSP Ciekocino

Utworzono dnia 22.09.2019

W sobotę 21 września na terenie naszej szkoły odbył się 4. Festyn Rodzinny, który w tym roku odbył się pod hasłem "Dary morza i jesieni". Pomimo obaw co do pogody, udało nam się zrealizować wszystkie zaplanowane działania, a do końca zabawy nie spadła ani jedna kropla deszczu. Dopisała frekwencja, a moc przygotowanych atrakcji sprawiła, że wszyscy doskonale się bawili. Dużo humoru, wspólnych integracyjnych zabaw i uśmiechy na twarzach dzieci i ich rodziców, udowodniły nam, że warto jest działać i organizować takie wydarzenia.

Podczas Festynu były przedstawienia wokalne, taneczne oraz teatralne naszych uczniów, zagadki dla publiczności, eksperymenty chemiczne, mecz towarzyski rodzice vs dzieci, loteria szalonych słoików, piękna tematyczna fotobudka, dmuchańce i animacje dla najmłodszych, punkt pielęgniarski, przejażdżki quadem, stoisko z ciastem, goframi, sokami, popcornem, watą i hot-dogami, grill oraz stół kaszubski.

To wszystko odbyło się dzięki zaangażowaniu wielu osób, którym BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJEMY! Wśród nich są: rodzice, uczniowie, sponsorzy oraz pracownicy ZSP Ciekocino. Tylko dzięki wspólnej pracy, wspólnej ideii i odrobinie chęci jesteśmy w stanie zrobić tak wiele zarówno dla nas samych, jak i innych.

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją zamieszczoną poniżej.

GALERIE:

fotobudka